اخبار > دوازهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری FERIEN MESSE WIEN  چاپ        ارسال به دوست

دوازهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری FERIEN MESSE WIEN

  

  

 

دست اندرکاران برپایی غرفه ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری FERIEN MESSE WIEN در نشستی به تشریح و بررسی برنامه‌های کشورمان در این دوره از نمایشگاه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در این نشست نمایندگان شرکت‌های خدمات مسافرتی که قرار است در نمایشگاه حضور داشته باشند به همراه عبادرضا اسلامی، مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون، به تبادل نظر در خصوص نحوه اجرای برنامه‌ها، انجام فعالیت‌های جنبی، نشست‌های تخصصی و برگزاری شب ایرانی پرداختند.

اسلامی با بیان اینکه مساحت غرفه ایران در سال دوم حضور در نمایشگاه مسه وین 112 مترمربع است، گفت: در این غرفه چایخانه سنتی دایر و بازدیدکنندگان و میهمانان با سوغات و خوراکی‌های ایرانی پذیرایی می‌شوند.

وی افزود: برپایی نمایشگاه و کارگاه سفالگری با عنوان «صلح و سفال» از دیگر برنامه‌های غرفه ایران است که درآمد حاصل از فروش اقلام به نمایش گذاشته شده از سوی شرکت فلاحی به موسسه خیریه محک اهدا خواهد شد.

مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، ادامه داد: همچنین به منظور آشنایی بیشتر علاقه‌مندان با جاذبه‌های ایران، بازی کامپیوتری ایرانشناسی اجرا و برندگان برای بازدید از کشورمان به ایران سفر خواهند کرد.

در این دوره از نمایشگاه که از 23 تا 26 دی ماه 1395 در شهر وین، پایتخت کشور اتریش برگزار می‌شود، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همچون سال گذشته به نمایندگی از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و برای دومین بار در کنار بیش از 800 شرکت کننده از 70 کشور جهان حضور خواهد داشت.

همچنین در نمایشگاه گردشگری بین‌المللی مسه وین 2017، شرکت‌های خدمات مسافرتی، گردشگری و هوایی فعال در صنعت گردشگری کشور شامل پردیسان گشت، درنا گشت، آدینه تراول، آیتو، ارگ جدید، دانا، شکوه ایرانیان و صنایع دستی فلاحی حضور داشته و تا توانمندی‌ها، جاذبه‌های گردشگری و فرهنگ و هنر غنی کشورمان را معرفی و بازدیدکنندگان را برای سفر به ایران ترغیب خواهند کرد.

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری FERIEN MESSE WIEN یک رویداد بین‌المللی در حوزه تعطیلات، سفر و تفریح است که زمینه آشنایی عموم مردم اتریش و حتی گردشگران برخی از کشورهای همسایه با جاذبه‌های گردشگری و ظرفیت‌های موجود در هر کشور در حوزه‌های گردشگری را فراهم می‌آورد.

https://telegram.me/joinchat/BZLRTT3ZIk40NvtlIKD-_g

 


١٤:٥١ - دوشنبه ١٣ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٦٦٨٧٣٠    /    تعداد نمایش : ٤٤