اخبار > نمایش چهره متفاوت ایران در اتریش  چاپ        ارسال به دوست

نمایش چهره متفاوت ایران در اتریش

برای اتریشی‌ها ایران گره خورده با مذاکرات هسته‌ای و داستان‌های سیاسی است، چرا که بارها شاهد آمد و شد مقاماتی از کشورمان برای مذاکره با سران اروپا و آمریکا بوده اند، اما این بار قرار است ایران چهره ی دیگری از خود را به مردم اتریش نشان دهد.

نمایشگاه گردشگری اتریش از ۲۳ تا ۲۶ دی ماه در حالی قرار است در وین، پایتخت این کشور برگزار شود که ایران نیز یکی از شرکت‌کنندگان آن خواهد بود. به همین منظور دست‌اندرکاران برپایی غرفه ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری MESSE WIEN FERIEN ۲۰۱۷، در نشستی به تشریح و بررسی برنامه‌های کشورمان در این دوره از نمایشگاه پرداختند.

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران، ایران برای دومین‌بار است که به همراه شرکت‌های تورگردان و صنایع‌دستی در این نمایشگاه حاضر می‌شود. امسال در «مسه» بیش از ۸۰۰ شرکت‌کننده از ۷۰ کشور جهان حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری MESSE WIEN FERIEN یک رویداد بین‌المللی در حوزه تعطیلات، سفر و تفریح است که زمینه آشنایی عموم مردم اتریش و حتی گردشگران برخی از کشورهای همسایه‌اش را با جاذبه‌های گردشگری و ظرفیت‌های موجود در هر کشور فراهم می کند.

«مسه» در هر دوره میزبان بیش از ۱۰۰هزار بازدیدکننده و هزاران نفر از کارشناسان صنعت گردشگری است که در یک رویارویی مستقیم به بازدیدکنندگان در انتخاب راه مناسب برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات کمک میکند.

شناخت و بررسی کمپین‌های بازاریابی و توسعه بازارهای جدید گردشگری، جمع‌آوری و تبادل اطلاعات و تجربیات تجاری، آشنایی شرکت‌های فعال در این حوزه با یکدیگر، ارائه مشاوره به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان در رابطه با سفر و همچنین برگزاری سخنرانی‌های مفید و مرتبط با موضوع گردشگری از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه به شمار می‌رود.

عبادرضا اسلامی، مدیر گردشگری و صنایع‌دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی که به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای دومین سال اجرای غرفه ایران در این نمایشگاه را به عهده دارد، با اشاره به مساحت غرفه ایران در مسه وین که ۱۱۲ مترمربع تعیین شده است، گفت: قرار است در این غرفه چایخانه سنتی دایر و بازدیدکنندگان و میهمانان با سوغات و خوراکی‌های ایرانی پذیرایی شوند.

به گفته او، برپایی نمایشگاه و کارگاه سفالگری با عنوان «صلح و سفال» از دیگر برنامه‌های غرفه ایران در این نمایشگاه است که درآمد حاصل از فروش محصولات صنایع دستی توسط عرضه کننده آن که بخش خصوصی است، به موسسه خیریه محک اهدا خواهد شد.

مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، ادامه داد: به منظور آشنایی بیشتر علاقه‌مندان با جاذبه‌های ایران، بازی کامپیوتری ایرانشناسی، اجرا خواهد شد که جایزه برندگان آن، سفر به ایران است.

منبع خبر: ایسنا


١٨:١٨ - پنج شنبه ٣٠ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٦٧٠٠٨١    /    تعداد نمایش : ٣٣٨جستجو
اخبار عمومی

پدیده ای که در اتریش بی نظیر است! (تصویری)

       جمعه 29 ارديبهشت 1396

پدیده ای که در اتریش بی نظیر است! (تصویری)

گردشگران اتریشی (تصویری)

       جمعه 29 ارديبهشت 1396

گردشگران اتریشی (تصویری)


تعجب مقام اتریشی از بزرگی نمایشگاه کتاب تهران

       پنج شنبه 21 ارديبهشت 1396

تعجب مقام اتریشی از بزرگی نمایشگاه کتاب تهران

نمایشگاه پل

       پنج شنبه 21 ارديبهشت 1396

نمایشگاه پل


پیشینه کشت زعفران در اتریش

       چهارشنبه 13 ارديبهشت 1396

پیشینه کشت زعفران در اتریش

لینک های مرتبط

مرکز اسلامی هامبورگ